SPOTKANIE: Slajdowisko Przebiśniegów w Szczecinie – Etap I: od Meksyku po Boliwię (22.01.2013)

plakat_szkapa

Szczeciński Klub Podróżnika zaprasza na kolejne spotkanie :) Tym razem tematem opowieści będzie podróż dookoła świata, w którą udała się dwójka szczecinian.

Karaibskie wybrzeże, bajkowe wyspy, ruiny miast Majów i Inków, góry, wulkany, dżungla, pustynia, jachtostop, couchsurfing – czy jest coś co łączy to wszystko? Tak!

W trakcie podróży, którą Ewelina Grymuła i Łukasz Szubiński rozpoczęli prawie rok temu, zdążyli odwiedzić 10 państw, przemierzając trasę od Meksyku w Ameryce Środkowej po Boliwię w Ameryce Południowej. O miejscach, ludziach i przygodach, jakie spotkały ich do tej pory, opowie Łukasz, który na 4,5 miesiąca wrócił do Europy. Tydzień po prezentacji dołącza do Eweliny w Peru, skąd wspólnie będą kontynuować dalszą podróż…

Zapraszamy na: www.przebisniegi.com oraz www.szkapa.blogspot.com.

Spotykamy się 22 stycznia 2013 r. jak zwykle w Hormonie o godz.19.15 (Szczecin, ul. Monte Cassino 6 – przy pl. Odrodzenia).

PS. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany tematu spotkania.

 

Zobacz również:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Śledź naszą wyprawę przez FaceBook!
Otrzymuj powiadomienia na tablicę o nowych wpisach, konkursach i informacjach z ostatniej chwili. Bądź na bieżąco!

Facebook


Po wejściu na stronę, w prawej kolumnie, możesz też podać swój adres emailowy, jeśli chcesz dostawać od nas powiadomienia w postaci newslettera.